APIE MUS

IMG_2241-1

Svajokime, bet negyvenkime iliuzijoje

Vizualizacija mums padeda išsigryninti, kas tikra aplink mus ir kur mes norime toliau eiti, tačiau realybės autoriais liekame mes patys. Viena didelė svajonė, dirbti tokioje aplinkoje, kurioje jautiesi ne tik komfortiškai, bet ir esi išties laiminga. Turėti tokią komandą, su kuria dirbti, siekti užsibrėžtų tikslų, tobulėti būtų maloni kasdienybė. Noras teikti tik pačias kokybiškiausias grožio procedūras savo klientėms bei klientams vienoje didelėje grožio oazėje. Taip ši vizualizacija tapo realybė ir 2020m. duris pravėrė „Beauty studio DIVA by Agne“ ir 2021m „Beauty studio DIVA by Agne 2“ grožio studijos.

Misija, vizija ir vertybės

Misija

Teikti kokybiškiausias grožio paslaugas Šilalės mieste. Suburti dar didesnę profesionalų komandą ir savo turimomis žiniomis bei patirtimi dalintis su kitais, būsimais grožio specialistais, rengti seminarus esamiems taip pat ir būsimiems meistrams.

Vizija

Tapti pirmaujančiu ir inovatiškiausiu grožio paslaugų centru Šilalės mieste.

Vertybės

Komandos profesionalumas, tikslų analizavimas ir siekimas juos įgyvendinti, pagarba bei dėmesingumas klientams, pasitikėjimas, inovatyvumas.

DIVA komanda

Kamilė
GROŽIO SPECIALISTĖ

Esu sertifikuota grožio specialistė. Mano kelias grožio pasaulyje prasidėjo 2018 metais. Nuolatos tobulėju ir domiuosi grožio pasauliu tam, kad galėčiau pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas būtent Tau!

Justina
MANIKIŪRO-PEDIKIŪRO MEISTRĖ

Sveiki. Esu Justina, manikiūro-pedikiūro meistrė, sukaupusi daugiau nei 5 metų patirtį šioje srityje, įgijusi specialybę bei aplankius nemažą kiekį seminarų norėdama tobulėti. Esu kruopšti ir atsakinga, kiekvieną kartą visuomet bandanti atsižvelgti į jūsų norus. Pas mane galite gauti visas norimas procedūras tiek rankoms, tiek kojoms.

Armandas
KIRPĖJAS-BARBERIS

Sveiki! Esu kirpėjas-barberis. Mano pagrindinė veikla – grafinis dizainas, tačiau kuris laikas mane galite dirbantį pamatyti ir grožio studijoje ,,DIVA”. Tikiu, jog plaukai yra vienas svarbiausių elementų kiekvieno žmogaus įvaizdyje. Dėl šios priežasties, prieš keletą metų baigiau Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro kirpėjo modulinę programą.
Na o vėliau pabaigiau ir individualius barberio kursus.

Evelina
MANIKIŪRO-PEDIKIŪRO MEISTRĖ

Sveikos mielosios! Malonu susipažinti, esu Evelina, kas dar nepažįstate atlieku manikiūro bei pedikiūro paslaugas. Šioje srityje sukuosi daugiau nei metai, bet tuo domiuosi jau nuo tuomet, kaip tik save atsimenu. Pagrindinė mano užduotis – įsimintinas laikas kartu ir tobulas manikiūras!

Deimantė
MANIKIŪRO-PEDIKIŪRO MEISTRĖ

Susipažinkime: mano vardas Deimantė. Nagų grožio srityje nesu naujokė, jau 9-inti metai nagai yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Higieninis manikiūras, gelinis lakavimas, nagų priauginimas bei pedikiūras- procedūros, kurios suteikia kiekvienai moteriai daugiau pasitikėjimo savimi. Esu unikali, nuolat tobulėjanti, mėgstanti iššūkius nagų meistrė.
Kurkime nagų grožį kartu!

Agnė
MANIKIŪRO-PEDIKIŪRO MEISTRĖ

Esu Agnė manikiūro-pedikiūro meistrė, patirtis 3 metai. Tobulumui ribų nėra, todėl didelį dėmesį skiriu įvairiausiems mokymams, seminarams, kad Jūsų pasirinktos procedūros pas mane būtu pačios unikaliausios.

Donata
GROŽIO SPECIALISTĖ

Esu grožio specialistė, atliekanti makiažus, antakių korekcija bei dažymus. Taip pat atlieku depiliaciją, antakių ir blakstienų laminavimą bei purškiamą įdegį. Savo kelią grožio srityje pradėjau prieš daugiau nei 5 metus, todėl esu sukaupusi nemaža žinių bagažą. Toliau sėkmingai tobulėju grožio srityje, stengiuosi aplankyti kuo daugiau mokymų ir seminarų. Nuolat domiuosi naujausiomis tendencijomis ir stengiuosi darbe užtikrinti profesionalų darbą.

Vaida
MANIKIŪRO-PEDIKIŪRO MEISTRĖ

su Vaida, manikiūro-pedikiūro meistrė, turinti 5-erių metų patirtį. Ši profesija mane “veža” su kiekviena diena įsimyliu savo darbą vėl ir vėl. Esu kruopšti, atsakinga ir draugiška. Šis darbas yra didelė dalis manęs, todėl kiekvieną savo klientę branginu.

Asta
MANIKIŪRO-PEDIKIŪRO MEISTRĖ

Sveiki, esu Asta, sertifikuota manikiūro-pedikiūro meistrė. Šioje srityje dirbu nuo 2012 metų. Domiuosi naujausiomis tendencijomis ir tobulinuosi. Stengiuosi, kad mano klientės išeitu patenkintos ir laimingos. Ačiū, kad renkatės mane ir manimi pasitikite!.

Agnė
PLATAUS PROFILIO KIRPĖJA | DIVA ĮKŪRĖJA

Sveiki visi. Esu plataus profilio kirpėja bei “Beauty studio DIVA by Agne” ir “Beauty studio DIVA by Agne 2” įkūrėja. Nuolatinis tobulėjimas, naujausių mados tendencijų sekimas, gebėjimas ne tik išklausyti klientę, bet ir patarti plaukų kirpimo, dažymo, šukavimo ar priauginimo klausimais, kad kiekviena klientė grožio studiją paliktu su plačia šypsena veide. Plaukai, jų grožis ir puoselėjimas man daugiau nei darbas, tai mano gyvenimo dalis jau 10 metų.

0+

Komandos narių

0+

Metų patirtis

0+

Laimingi klientai!

Susitarti dėl procedūros

Skambinkite arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime. Į visus klausimus stengiamės atsakyti per 24 valandas darbo dienomis.